Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

COCQUYT.

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Telefoon: 050 31 40 37
E-mail: info@cocquyt.net.bmw.be

Clementine Cocquyt
Clementine Cocquyt
Concessiehouder


Thierry Neyts
Thierry Neyts
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Thierry.Neyts@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Thierry.Neyts@cocquyt.net.bmw.be
Martin Lampaert
Martin Lampaert
Sales Manager
Emmerson Crana
Emmerson Crana
Product Genius

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Emmerson.Crana@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Emmerson.Crana@cocquyt.net.bmw.be
Mats Goossens
Mats Goossens
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Mats.Goossens@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Mats.Goossens@cocquyt.net.bmw.be


Mieke Cappelle
Mieke Cappelle
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Mieke.Cappelle@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Mieke.Cappelle@cocquyt.net.bmw.be
Christof Soens
Christof Soens
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Christof.Soens@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Christof.Soens@cocquyt.net.bmw.be


Marc Vanden Eynde
Marc Vanden Eynde
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be
Louis Delrue
Louis Delrue
Verantwoordelijke expertise en garantie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Louis.Delrue@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Louis.Delrue@cocquyt.net.bmw.be


Tiffany De Neve
Tiffany De Neve
Verantwoordelijke expertise en bestekken

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Tiffany.De-Neve@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Tiffany.De-Neve@cocquyt.net.bmw.be


Patrick Danneels
Patrick Danneels
Verantwoordelijke receptie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Patrick.danneels@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Patrick.danneels@cocquyt.net.bmw.be
Nils D'hoop
Nils D'hoop
Service Advisor

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: nils.dhoop@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: nils.dhoop@cocquyt.net.bmw.be
Joeri Carette
Joeri Carette
Facturatie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: joeri.carette@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: joeri.carette@cocquyt.net.bmw.be
Sebastian Debaillie
Sebastian Debaillie
Service Advisor
Kelly Carpels
Kelly Carpels
Service Advisor

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: kelly.carpels@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: kelly.carpels@cocquyt.net.bmw.be


Geert Van Cauteren
Geert Van Cauteren
Verantwoordelijke magazijn
Jochen Bellaert
Jochen Bellaert

Telefoon: 050 45 59 30 050 45 59 30
E-mail: Jochen.Bellaert@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 30 050 45 59 30
E-mail: Jochen.Bellaert@cocquyt.net.bmw.be


Steven Dhont
Steven Dhont
Verantwoordelijke boekhouding

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Steven.Dhont@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Steven.Dhont@cocquyt.net.bmw.be
Griet Calon
Griet Calon
Verkoopsadministratie & boekhouding

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Griet.Calon@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Griet.Calon@cocquyt.net.bmw.be
Ilse Van Hee
Ilse Van Hee
Verkoopsadministratie

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Ilse.Van-Hee@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Ilse.Van-Hee@cocquyt.net.bmw.be

Verkoop

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: martin.lampaert@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Dirk Martensstraat 7
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: premium@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Werkplaats

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00 (op afspraak)

Receptie

Waggelwaterstraat 27
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: receptie@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 -12:00 & 12:45 -18:30
Za : 08:00 - 12:00

BMW Cocquyt

Waggelwaterstraat 27, 8200 Brugge, Belgique
Waggelwaterstraat 27
Waggelwaterstraat 27, 8200 Brugge, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top