Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

COCQUYT.

Dirk Martensstraat 7
8200 Brugge

Telefoon: 050 31 40 37
E-mail: info@cocquyt.net.bmw.be

Clementine Cocquyt
Clementine Cocquyt
Concessiehouder


Nick De Clerck
Nick De Clerck
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Nick.De-Clerck@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Nick.De-Clerck@cocquyt.net.bmw.be
Thierry Neyts
Thierry Neyts
Verkoop nieuwe wagens

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Thierry.Neyts@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Thierry.Neyts@cocquyt.net.bmw.be
Michiel Van Eeckhoute
Michiel Van Eeckhoute
Verkoop nieuwe wagens
Martin Lampaert
Martin Lampaert
Sales Manager
Emmerson Crana
Emmerson Crana
Product Genius

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Emmerson.Crana@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: Emmerson.Crana@cocquyt.net.bmw.be
Ely Raeds
Ely Raeds
Fleet Manager

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: ely.raeds@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: ely.raeds@cocquyt.net.bmw.be


Mieke Cappelle
Mieke Cappelle
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Mieke.Cappelle@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Mieke.Cappelle@cocquyt.net.bmw.be
Axel Dejager
Axel Dejager
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Axel.Dejager@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: Axel.Dejager@cocquyt.net.bmw.be


Marc Vanden Eynde
Marc Vanden Eynde
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be
Louis Delrue
Louis Delrue
Verantwoordelijke expertise en garantie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Louis.Delrue@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Louis.Delrue@cocquyt.net.bmw.be


Tiffany De Neve
Verantwoordelijke expertise en bestekken

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Tiffany.De-Neve@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Tiffany.De-Neve@cocquyt.net.bmw.be


Patrick Danneels
Verantwoordelijke receptie

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Patrick.danneels@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Patrick.danneels@cocquyt.net.bmw.be
Nils D'hoop
Nils D'hoop

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: nils.dhoop@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: nils.dhoop@cocquyt.net.bmw.be
Alexander Vanderbeke
Alexander Vanderbeke
Sebastian Debaillie
Sebastian Debaillie


Geert Van Cauteren
Geert Van Cauteren
Verantwoordelijke magazijn
Jochen Bellaert
Jochen Bellaert

Telefoon: 050 45 59 30 050 45 59 30
E-mail: Jochen.Bellaert@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 45 59 30 050 45 59 30
E-mail: Jochen.Bellaert@cocquyt.net.bmw.be


Steven Dhont
Steven Dhont
Verantwoordelijke boekhouding

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Steven.Dhont@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Steven.Dhont@cocquyt.net.bmw.be
Griet Calon
Griet Calon
Verkoopsadministratie & boekhouding

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Griet.Calon@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Griet.Calon@cocquyt.net.bmw.be
Ilse Van Hee
Ilse Van Hee
Verkoopsadministratie

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Ilse.Van-Hee@cocquyt.net.bmw.be

Telefoon: 050 31 40 37 - Keuzemenu 4 050 31 40 37 - Keuzemenu 4
E-mail: Ilse.Van-Hee@cocquyt.net.bmw.be

Verkoop

Dirk Martensstraat 7
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 45 59 37 050 45 59 37
E-mail: martin.lampaert@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Dirk Martensstraat 7
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 45 59 38 050 45 59 38
E-mail: premium@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00

Werkplaats

Dirk Martensstraat 6
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: Marc.Vanden-Eynde@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 08:00 - 12:00 (op afspraak)

Receptie

Dirk Martensstraat 6
8200 Brugge

Contact

Telefoon: 050 31 40 37 050 31 40 37
E-mail: receptie@cocquyt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:45 -12:00 & 12:45 -18:30
Za : 08:00 - 12:00

BMW Cocquyt

Waggelwaterstraat 27, 8200 Brugge, Belgique
Waggelwaterstraat 27
Waggelwaterstraat 27, 8200 Brugge, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top